Portfolio

Esame sukūrę internetinę svetainę Garsomeistrai.lt. Pagal kliento poreikius, svetainėje pateikiamas nuomojamos įrangos sąrašas su nuotraukomis ir aprašymais. Puslapis neapkrautas, visa informacija matoma aiškiai. Patogus meniu, suteikia galimybę lengvai surasti norimą prekę. Svetainė pritaikyta ir mobiliesiems įrenginiams. Aukštas SEO reitingas: buvo pasirinkta frazė “kolonėlių nuoma”. Paieškoje pagal šį raktažodį svetainė randama pirmąjame puslapyje.


Pervežimo kompanijai sukurta internetinė svetainė ir sistema. Minimalistinis dizainas. Pateikiama informacija apie teikiamas paslaugas bei kontaktinė informacija. Pigus ir greitas sprendimas.

Internetinė parduotuvė. Unikalus dizainas, besikeičiantis fonas. Galimybė pačiam pridėti prekes, modifikuoti kainas, dydžius spalvas ir t.t. Taip pat funkcija skirta stebėti sandėlį – kad nebūtų parduota prekių daugiau nei jų turite. Pirkinių krepšelis. Klientai užsakymus gali pateikti tiesiai per internetinį puslapį.

Įdarbinimo agentūros internetinis puslapis. Įdiegtas SSL sertifikatas, sutvarkytas saugumas. Pakeistas protokolas iš http į https.